מכוניות פיסר כולן קשורות לאדם עם תוכנית - הנריק פיסקר, שהכריז על חברת ההתחלה שלו בשנת 2007. מר פישר התפרסם בזכות עצמו כמעצב מוביל של אסטון מרטין, ואחרי שעזב את הבעלים של פורד, הוא הקים חברת פיתוח מאמנים משלו. בתחילת 2005. מכוניותיו הראשונות היו גרסאות בעלות גוף קופה מחדש של BMW 6 סדרה ומרצדס בנץ SL 55 AMG.

עד שנת 2007 חברה בשם טכנולוגיות קוונטיות פיתחה מערכת רכבים חשמליים לטווח מורחב ליישומים צבאיים שרצו להכניס לשירות אזרחי. פישר שיכלל עיצוב למכונית שאנו מכירים כיום כקארמה, ולא היה לה שום תחנת כוח. זה היה משחק שנערך בשמיים ולכן פיסקר רכב נולד בספטמבר 2007.

סדר העסקים הראשון של החברה היה להביא את קארמת הסדאן לארבע דלתות סדאן לידיעת העולם, והם עשו זאת בתערוכת הרכב בדטרויט בשנת 2008 בינואר, ארבעה חודשים בלבד לאחר הקמת חברת הרכב.
אבל שנת 2008 הייתה גם שנה של משבר רכב באמריקה, שכן השלושה הגדולים נאלצו לקבל תמיכה ממשלתית, ובמקרה של בעלות על GM וקרייזלר. פישר ניצל את המצב ופתח מתקן שני בדטרויט.

החברה ציפתה במקור למכור את הקארמה בשנת 2009, שכן דגם הייצור 2010 הוצג בתחילת 2009 בדטרויט. אך החברה התעכבה שוב ושוב בהסמכות סביבתיות, ולכן המשלוחים החלו רק באוקטובר 2011 בארה"ב.

העתיד טומן בחובו הרבה מאוד דברים עבור פישר, כולל המרה הקשיחה של הקארמה, ובלם הירי לגלישה. כדאי לשקול גם את המכוניות שייבנו באמצעות פלטפורמת נינה הקטנה והמשתלמת יותר. אלה יכללו את הסדאן האטלנטית ואולי גם קופה או קרוסאובר.