Історію каділаку можна простежити на початку 18 століття. хоча в ті часи улюбленими засобами пересування були тренери, катання на конях або піші прогулянки, і ще не було зроблено жодної машини, важливо простежити марку до її походження. загальновідомий сьогодні генезис кадилаку розпочався в 1701 р., коли група французьких дослідників на чолі з le sieur antoine de la mothe cadillac подорожувала до північних частин США та заснувала віллу д'Етроа. врешті-решт поселення стане відомим як Детройт, процвітаюче промислове місто, що переповнене автозаводами та ливарними цехами.

однак, сер cadillac не мав би жодного зв’язку з майбутнім майстерень автомобілів cadillac. його фактичне початок можна простежити до середини 19 століття, коли народився хлопчик на ім'я Генрі Мартін Леланд. Леланд виріс на фермі поблизу міста Бартон, штат Вермонт, де він отримав надійну робочу освіту, яка навчила його важливості правильно виконувати роботу незалежно від її важливості.

навчання в фермерському господарстві, яке він отримав, у поєднанні зі схильністю до вдосконалення методів роботи, призвело до його зростання як інженера. однак, cadillac ще не з'явиться як автомобільний бренд. до 1890 р. Леланд заснував власну компанію у партнерстві з Робертом С. Фолконера та Нортона, переконавши колишніх у необхідності міста в машинних цехах. сферою діяльності компанії було шліфування зубчастих коліс та розробка спеціальних інструментів.

незабаром після того, як компанія отримала загальну кредитну якість продукції, яку вона продавала, а Леланд затвердив себе талановитим інженером, був здійснений перехід від парових автомобілів до бензинових. Слідом за роботою фантазора Daimler і Benz в Європі, чоловік на ім'я ransom eli olds з Мічигану об'єднався з групою інвесторів у фірмі, що називається olds benzine engine works. їх основною метою було побудувати бензиновий двигун, який встановлювався б на шасі автомобіля.

проект мав успіх, але отриманий продукт виявився недосконалим: передачі були занадто гучними. старші звернулися за допомогою до Леланду та фальклонера. вони вступили в пряму конкуренцію проти братів Dodge, які також постачали двигуни для старих. хоча розроблений в кінцевому підсумку двигун Leland потужністю 10,25 к.с. був кращим, ніж у Dodge, олдс відмовився від нього через високі продажі автомобілів, зареєстрованих його компанією на той час. в основному, не було потреби в новому двигуні.

все-таки двигун Leland незабаром увійде в експлуатацію. Незабаром після відмови старих користуватися нещодавно сконструйованим двигуном, Ліланда шукали двоє чоловіків щодо ліквідації компанії, яка раніше виготовляла машини. його ім'я було автомобільною компанією в Детройті і спочатку було реорганізовано Генрі Фордом, який пішов незабаром після того, як компанія знову почала руйнуватися. leland переконав інвесторів продовжувати бізнес, переконавши їх у корисності та важливості автомобільної промисловості найближчим часом.

з уже розробленим двигуном були залучені Leland та Faulconer, і компанія прийняла назву cadillac - назва дослідника, який заснував місто понад два століття тому. герб каділаку був прийнятий як новий логотип компанії, і дитяча фірма все ще отримає міжнародне визнання своїх автомобілів.

Двигуни leland вже отримали вдячність і були одними з найбільш точно побудованих одиниць того часу. насправді, не тільки двигуни були надійними та побудованими з точною точністю, але вони також були дуже універсальними, успішно задовольняючи потребу взаємозамінності. ця особливість принесла Cadillac трофей dewer, вперше коли така нагорода була вручена американському автовиробнику.

пізніше, cadillac стане частиною більшої організації, компанії General Motors, якою керуватиме Вільям Крапо Дюрант - який заплатив $ 4,5 млн готівкою за злиття компанії Leland з GM. з цього моменту буде розроблено кілька моделей, які почнуть виробництво до від'їзду Леланда в 1917 році.

Бругам, Флітвуд, Девіль та Ельдорадо - одні з найвідоміших моделей, побудовані чудовою гілкою GM. його досягнення варіюються від швидкості, що б’є рекорди на американській території, до інженерних удосконалень, які були прем’єрними для автомобілебудування. наприклад, Cadillac представив революційну систему електричного освітлення та запалювання delco як стандартне обладнання для своїх автомобілів, а також мав першу в світі незалежну передню підвіску на всій своїй лінійці автомобілів у 1934 році.

закриті системи охолодження, електронні системи впорскування та каталітичні перетворювачі також є серед довгого списку першочергових речей, представлених каділаком у США. незважаючи на низький рівень прийому бренду в Європі, Cadillac залишається однією з найбільших класик за кордоном, все ще може похвалитися привілейованим статусом серед американських виробників автомобілів. врешті-решт, це бренд, глибоко вкорінений у знаті.