fisker automobile - це все про людину, яка планує - Хенрік Фіскер, який оголосив про свою компанію у 2007 році. Містер Фіскер знаменито прославився провідним дизайнером Aston Martin, а після відходу від власників Ford він заснував власну тренербудівну фірму на початку 2005 р. його першими автомобілями стали перероблені версії купе bmw 6-series та mercedes benz sl 55 amg.

до 2007 року компанія під назвою квантові технології розробила систему електромобілів розширеного діапазону для військових застосувань, яку вони хотіли здати на цивільну службу. fisker вдосконалив дизайн автомобіля, який ми зараз називаємо кармою, і не мав для нього силового агрегату. це був матч, зроблений на небі, і тому Fisker Automotive народився у вересні 2007 року.

Першим порядком діяльності компанії було привернути увагу світової концепції чотирьохдверного седану Karma, і вони зробили це на автосалоні в Детройті 2008 року в січні, всього через чотири місяці після створення автомобільної компанії.
але 2008 рік був також роком автомобільної кризи в Америці, оскільки велика трійка повинна була прийняти державну підтримку, а у випадку з власністю GM та Chrysler. fisker скористався ситуацією і відкрив другий об'єкт у Детройті.

компанія спочатку розраховувала продати карму в 2009 році, оскільки модель виробництва 2010 року була показана на початку 2009 року в Детройті. але компанія неодноразово відкладала екологічну сертифікацію, і тому поставки почалися лише в жовтні 2011 року в США.

майбутнє має багато чого для fisker, включаючи кабріолет з твердим дахом карми та гальмо для пристрілу. Також варто розглянути автомобілі, які будуть побудовані з використанням меншої та більш доступної платформи проекту nina. вони включатимуть атлантичний седан і, можливо, купе або кросовер.