якби динозаври були автомобілями, Хаммер був би т-рексом. торгова марка з бурхливим резонансом, вона викликала увагу в 90-х роках випуском цивільної версії хамві в 1991 році, виготовленою компанією Am General, підрозділом американських моторів і в даний час частиною групи GM, Хамві, що означає високий рівень багатофункціональний колісний транспортний засіб мобільності був випущений в 1985 році, отримавши багато визнань, особливо після участі транспортного засобу в операціях із війною в Перській затоці.

Великі, міцні та повністю позбавлені будь-якої енергоефективної механіки, хамві, пізніше перейменовані в хамери, вступили в стадії метаморфози наприкінці 80-х, коли я загалом хоч будував цивільну версію автомобіля. необроблений зріз транспортного засобу, призначеного для військових, зберігся, і до 1991 року було добудовано кілька одиниць.

хоча і є знаковими, хаммери навряд чи є кращими продавцями через їх великий розмір, вагу та епатажну критику, що запалює споживання палива. GM придбав права на Hummer в 1999 році, після чого марка пройшла процес зміцнення іміджу, націлений на збільшення продажів та зростання доходів. з моменту підписання угоди про поглинання, GM відповідає за маркетинг усіх автомобілів, що продаються під назвою Hummer.

GM надалі допоміг розробити ряд моделей Hummer. перший хаммер був перейменований на h1, а пізніші моделі продовжувались із маркуванням однієї букви / номера через h2 та h3, що є останньою. h3 був побудований відповідно до уподобань позашляховиків, будучи трохи менш міцним, ніж попередні моделі.

торгова марка вийшла на міжнародний зв'язок із вибраними імпортерами з Європи, Австралії та Південної Африки. незважаючи на покриття дилерської мережі, хаммер продається лише невеликими обсягами, є дуже дорогим і непрактичним для міського використання. все-таки це один з улюблених брендів серед знаменитостей, який певною мірою допоміг перетворити бренд на щось екстравагантне.

станом на 2006 рік Hummer продається через 300 дилерів у 34 країнах світу. більше половини мережі засновано в нас, країні, яка реєструє більшість продажів. заводи Hummer працюють і за межами наших кордонів, H2 збирається в Калінінграді, Росія. на жаль, h1 більше не доступний, припинивши виробництво два роки тому.

єдиними загальноприйнятими якостями Hummer є його міцне шасі, підвищений захист та зовнішній вигляд. все ще, хаммери розриваються між кричущими схваленнями їзди та чистою критикою, спричиненою неефективністю пального автомобіля. занепокоєння щодо середнього споживання палива Hummer було озвучено в декількох публікаціях, включаючи автоспеціалізовані зіни, які далі вказували на транспортний засіб як сильно непридатний для міського використання, але ідеально підходить для активного відпочинку та позашляхової їзди.

як цікавість, найбільш міцна на вигляд модель Хаммера і найближча до військового колеги, h1 був найбіднішим автомобілем, що продається в лінійці. Хаммеру вдалося вижити виключно завдяки гарній рекламі та щасливій популярності серед знаменитостей у світі, де економія палива важлива як ніколи.

однак, одягнені в гаммер колісні мамонти, що розжарюють газ, все ще повертають голови, куди б вони не пішли, і для певної категорії людей цей ефект перевершує за значенням вплив екологічності. звичайно, хаммер-голови знають про це і діють відповідно. якби могли, вони переслідували б гібриди навколо, як собака котів.